9.500.000 Ft Ár
Információ
Kedvenc

ELADÓ Demjén nyugalom-“szigetén”, a völgyben elhelyezkedő építési telek! (Hivatkozási szám: 2189)

3395 Demjén, +36 30 161-2102
  • alapterület: 0
  • telek mérete: 902
  • szobaszám: 0
  • félszoba: 0
  • épület szintjei: 0
  • belső szintek száma: 0

INGATLAN LEÍRÁSA

Eladó Demjén község településfejlesztési koncepciójában kiépítés alatt álló, lakóterületen lévő telek!

 

A Helyi Építési Szabályzat szerint Lke1 30/50/800, kertvárosias lakóterület, besorolású.

 

Demjén legkedveltebb termálfürdőjének, valamint az azt körbeölelő éttermeknek, rendezvényhelyszíneknek pár perces megközelíthetősége ellenében a nyugalom “szigetének” lehetne hívni azt a völgyet, ahol a telek található.

A telekhez jelenleg még kavicsozott úton lehet eljutni.

A telek előtti utcában már kiépítésre került a villamos hálózat, a többi közmű pedig folyamatban van. Kábeltévé és 2Gb-os internet azonban az utca végéből behozható.

 

Ház építése szempontjából már most alkalmas zöldház építésére, melyet napelemmel, biológiai szennyvíztisztítóval és saját fúrt kúttal ellátva nullrezsis házban élhet.

Mivel a terület eddig nem volt lakóövezet, így a talaj felső rétege nincs telítődve szennyvízzel, mint bent a faluban és a gombaüzem vonzáskörzetében, ezért kb. 10-12 méteres mélységben már bevizsgálás után ivóvíz található, mely szintén megkönnyíti a nullrezsis ház megvalósítását.

 

Megengedett legnagyobb beépíthetőség: 30%
Legnagyobb épületmagasság: 5 méter

 

(1) A kertvárosias lakóterületen elhelyezhető:
a) egy telken legfeljebb egy lakóépület, melyben vagy legfeljebb két lakás alakítható ki egyéb
rendeltetési egység nélkül, vagy egy rendeltetési egység és egy lakás, amennyiben az adott
övezet másképp nem rendelkezik, valamint melléképületek (pl. tárolók, garázs).
b) a helyi lakosság ellátását szolgáló kereskedelmi, szolgáltató,
c) hitéleti, nevelési, oktatási, egészségügyi, szociális épület,
d) a terület rendeltetésszerű használatát nem zavaró hatású kézműipari építmény,
e) szálláshely szolgáltató,
f) sportépítmény.

 

Amennyiben kedvező hitellehetőséget szeretne igénybe venni a telek vásárlásához, hívjon! Banki tanácsadónk rövid konzultációt követően 12 bank ajánlata közül választja ki az Önnek legmegfelelőbbet.

Gyors ügyintézésünknek köszönhetően, két hónapon belül már birtokba is veheti a fent említett telket!

 

Hívjon, jöjjön, nézze meg, szeressen bele, vegye meg!

Hlavács-Kis Dóra
  • +36 30 161-xxxx Megmutat