39.000.000 Ft Ár
Információ
Kedvenc

Felújított első emeleti, erkélyes lakás eladó a cserépkályha-fűtés szerelmeseinek! (Hivatkozási szám: 3285)

9024 Győr, Galamb Nádorváros +36 20 244-6776
  • alapterület: 55
  • telek mérete: 0
  • szobaszám: 2
  • félszoba: 0
  • emelet: 1
  • épület szintjei: 4
  • belső szintek száma: 4
  • tégla épület
  • cserépkályha fűtésű
  • gáz-(konvektor)-fűtésű

INGATLAN LEÍRÁSA

Azoknak ajánlom ezt a lakást, akik a téli hidegben élvezni szeretnék a cserépkályha melegét egy klasszikus stílusú, mégis felújított otthonban. Csendes, nyugodt környéken akarnak lakni, nem akarnak sokat lépcsőzni és fontos számukra, hogy könnyen és gyorsan elérhető legyen minden, valamint, hogy a gépkocsijukkal ingyen és biztonságban tudjanak parkolni az épület előtti udvarban.

 

Ez egy klasszikus téglalakás, amit 2022-ben kétrétegű műanyag nyílászárókkal láttak el, felújították a víz-, és villanyvezeték hálózatot és új járólapokat kapott a közlekedő, a konyha és a fürdőszoba is. A két szoba fényét lakkozott laminált padló emeli. A szobák álmennyezete megadja a megfelelő szigetelést ahhoz, hogy kevés fűtéssel is hosszú ideig megmaradjon a meleg, akár úgy is, hogy mindkét szobát csak a cserépkályhával fűtik be. Mindezek mellett az új tulajdonosoknak is meglesz az a lehetőségük, hogy igény szerint kibontakoztassák kreativitásukat a lakás továbbfejlesztésében.

 

A lakástól 2 percre található általános iskola, igényes játszótér és helyi járatú buszmegálló. A közelben található élelmiszerbolt gyalog is csak 4-5 percnyire van, a városközpontba pedig percek alatt el lehet jutni.

 

Nekem nagyon tetszik a szinte zöldövezeti, csendes környezet, ami mégis közel van a belváros pezsgő forgatagához, üzleteihez és hivatalaihoz.

 

Ha a lakásvásárláshoz hitelre van szüksége, profi hitelügyintézőnk – akinek 12 bankkal van szerződése – a legjobb megoldást fogja megtalálni Önnek!

 

Hívjanak mielőbb, ha el tudják képzelni magukat ebben a lakásban!

 

Koczkás József
  • +36 20 244-xxxx Megmutat