79.900.000 Ft Ár
Információ
Kedvenc

Városi örökpanorámás, nagy teraszos lakás eladó a győri Duna-parton! (Hivatkozási szám: 2194)

9022 Győr, Móricz Zsigmond rkp. Belváros +36 20 413-9924
  • alapterület: 74
  • telek mérete: 0
  • szobaszám: 3
  • félszoba: 0
  • emelet: 4
  • épület szintjei: 7
  • van lift
  • igen
  • belső szintek száma: 7
  • tégla épület
  • házközponti fűtésű egyedi méréssel

INGATLAN LEÍRÁSA

Önre nem sokáig vár ez a 3 szobás, napfényes lakás, mely kiválóan alkalmas 1-2 gyerekes családoknak, hiszen itt a gyerekeknek saját szobájuk lehet. Emellett ideális választás időseknek is, hiszen a társasház rendelkezik lifttel.

A lakás legnagyobb szobája a nappali, ami egy szép, fedett, városi örökpanorámás teraszra néz!

Képzelje csak el, hogy reggelente vagy az álmos, nyugovóra térő város fényeit bámulva mennyire hangulatos lehet itt kávézni!

A nappalival egy légtérben lévő modern, gépesített konyhában elkészítheti családja kedvenc fogásait.

A fürdőszobában sarokkád van, így lehetősége nyílik egy habos, pihentető fürdőt venni, miközben kedvenc könyvét olvashatja.

 

Az emelkedett komfortérzetet tovább fokozza a lakás falfűtése, hangulatát pedig a “mindenfelé” telepített, olykor rejtett hangulatvilágítása.

További előny, hogy a lakásnak alacsony a rezsije, tehát azt a pénzt másra is elköltheti.

 

Mindössze rövid sétatávolságra található több bevásárlási lehetőség is, ahogy Győr város belvárosa.

Eddig mindig vadásznia kellett a parkolóhelyet? Itt lesz helye! Az utcán közvetlenül a lakópark mellett meg lehet állni, valamint közös képviselővel való egyeztetés után nagy valószínűséggel a mélygarázsban is tudnak bérelni helyet. Amennyiben nincsen autója, nem gond, hiszen a tömegközlekedés is kiváló, az épülettel közvetlenül szemben találhatóak a buszmegállók.

 

Nekem kifejezetten tetszett, hogy minden helyiség elég nagy, van hely a szekrényeknek, kedvenc bútoroknak.

A fedett teraszon pedig egyből az jutott eszembe, milyen jó lehet reggelente kiülni és meginni egy finom kávét, este egy rosé fröccsöt. Próbálja ki!

 

Amennyiben az ingatlan felkeltette a figyelmét, ne várjon, hívjon bátran, hiszen ahogy Önnek, úgy másnak is megtetszhet!

Koczkás József
  • +36 20 244-xxxx Megmutat